واشر نورد لوک
واشر نورد لوک​
ویژگی‌های محصول
نامواشر نورد لوک​
جنسفولادی، آلومینیوم، آهنی
اندازههمه اندازه ها موجود است
برای سفارش این محصول همین حالا قدام کنید
تصاویر محصول
توضیحات محصول

خرید واشر نورد لاک

واشر نورد لوک یا نورد لاک (در انگلیسی Nord Lock) به عنوان تحکیم کننده اتصالات استفاده می‌شود. به طور کلی واشرها چنین کاربردی دارند و زمانی به کار گرفته می‌شوند مه می‌خواهیم اتصال بین پیچ و مهره محکم و پایدار باشد و در اثر تکان یا جنبش سست نشود. در همین راستا می‌توان گفت که نورد لوک یکی از بهترین واشرها برای ثابت کردن اتصالات پیچ و مهره به شمار می‌رود.

واشر جسمی حلقه ای است که می‌تواند جنس فلزی یا پلاستیکی داشته باشد اما هر کدام از این جنس‌ها ویژگی‌های اختصاصی خود را دارند. همچنین قیمت واشر نورد لوک بر اساس جنس متفاوت است و معمولا اجناس پلاستیکی به دلیل تولید انبوه و آسان ارزان‌تر از محصولات فلزی هستند.

واشر فلزی خود به چند نوع تقسیم می‌شود و شما به عنوان خریدار قادر هستید تا از بین بسیاری از گزینه‌ها واشر خود را انتخاب کنید. هنگام خرید پیچ و مهره یا واشر باید جنس متناسب با کار خود را بخرید چرا که اگر در این مورد اشتباه کنید ممکن است هزینه‌های اضافی به بار آیند.

موقع خرید واشر نورد لوک با جنس‌های پلاستیکی، آهنی، فولادی، کرومی، زینکی، گالوانیزه و… رو به رو خواهید شد که هر کدام خاصیت‌های منحصر به فرد خود را دارند. به عنوان مثال جنس فولاد سنگین است اما مقاومت بالایی در برابر ضربات و حرارت دارد. نوعی از پلاستیک بر خلاف انعطافی که دارد می‌تواند مقاومت زیادی در برابر حرارت و فشار داشته باشد اما نوع دیگر در برابر دماهای بالا ذوب می‌شوند. بنابراین هنگام خرید از جنس محصول مطلع شوید تا بهترین نتیجه را از کار بگیرید.

همان طور که گفتیم واشر نورد لوک برای تثبیت اتصالات به کار گرفته می‌شود، بعد از استفاده می‌توان مطمئن بود که پیچ و مهره تا مدت‌ها محکم و سفت خواهند بود و سست نخواهند شد چرا که واشر دوام زیادی به اتصال آن‌ها داده است. بخش زیادی از این کاربرد را مدیون طراحی واشر نورد لاک هستیم. این واشر ضخیم‌تر از دیگر واشرها است و پایداری نسبی دارد.

اگر دقیق‌تر به واشر نگاه کنیم احساس خواهیم کرد که گویا دو واشر به هم چسبانده شده اند. در واقع دو عدد دیسک هم جنس که هر کدام یک روی شیاردار دارند از سمت بدون شیار به هم چسبانده شده اند. میان دو دیسک حفره ایجاد شده است که قطر کمی دارد.

برای واشر نورد لوک سه بعد در نظر گرفته می‌شود که دو مورد قطرهای دوایر را اندازه می‌گیرند و یک مورد ضخامت را نشان می‌دهد. به عبارت بهتر یک قطر برای دایره بزرگ و دیگری برای دایره کوچک (که فضای خالی است) است و ضخامت نیز میزان ارتفاع دو دسیک را محاسبه می‌کند.

چنان چه می‌خواهید از قیمت پیچ و مهره، انواع واشر مانند واشر نورد لوک، واشر فنری، واشر تخت موجی و… مطلع شوید و بعد از تحقیق درباره اجناس نسبت به خرید آن‌ها اقدام کنید پیشنهاد ما فروشگاه آرین پیچ است.

محصولات مرتبط
واشر اچ وی

واشر اچ وی

واشر اچ وی واشر اچ وی ویژگی‌های محصول نام واشر اچ وی جنس فولادی، آلومینیوم، آهنی اندازه همه اندازه ها

واشر قفلی

واشر قفلی عاج دار و معمولی

واشر قفلی واشر قفلی ویژگی‌های محصول نام واشر قفلی جنس فولادی، آلومینیوم، آهنی اندازه همه اندازه ها موجود است برای

واشر فنر بشقابی ضخیم​

واشر فنر بشقابی ضخیم

واشر فنر بشقابی ضخیم واشر فنر بشقابی ضخیم​ ویژگی‌های محصول نام واشر فنر بشقابی ضخیم​ جنس فولادی، آلومینیوم، آهنی اندازه

سبد خرید

بستن (Esc)
برای خرید تماس بگیرید

ورود

بستن (Esc)

1 × دو =

سایدبار Scroll To Top